Innsikt, strategi og forretningsutvikling

Management Consulting | Digital forretningsutvikling

-->

Vi er et management consulting-selskap med solid erfaring innen digital forretningsutvikling

Gjennom dyp bransjeinnsikt, i kombinasjon med godt utprøvde og framtidsrettede metoder og verktøy, tilbyr vi våre kunder unike og skreddersydde løsninger.

Id.mngmnts kjernekompetanse er strategiprosesser som omhandler bedrifters potensiale innenfor digitalisering og automatisering. Vi leverer våre tjenester med fokus både på eksterne og interne faktorer, slik som bedrifters tilbud i markedet og intern arbeidsflyt.

Vi er stolte av å være Skandinavias ledende selskap innen praktisk anvendelse av Big Data, Text Mining og implementering av RPA-teknologi.

Dyp innsikt

Dyp innsikt gjennom statistiske analyser, Big Data og Text Mining

Les mer

Strategi

Mer involverende og resultatorienterte strategiprosesser og konseptutvikling

Les mer

Automatisering

Effektivisering ved
bruk av RPA-teknologi

Les mer

Id.mngmnt er bredt sammensatt av konsulenter, analytikere og utviklere fra ulike fagområder og bransjer. I arbeid med våre kunder setter vi sammen et tilpasset team med utgangspunkt i de utfordringene som skal løses.

Espen Søntvedt
Espen Søntvedt

Managing Partner

espen@idmngmnt.no
(0047) 99 73 74 77

Øivind Strengen

Partner

strengen@idmngmnt.no
(0047) 91 51 19 15

Kjetil Granum

Partner

kjetil@idmngmnt.no
(0047) 97 77 77 79

Philip Synnestvedt

Partner

philip@idmngmnt.no
(0047) 91 86 80 51

Bård A. Amundsen

Partner

amundsen@idmngmnt.no
(0047) 92 21 77 30

Steinar Christensen

Senior Manager

steinar@idmngmnt.no
(0047) 95 70 55 14

Espen Borvik

Konsulent

borvik@idmngmnt.no
(0047) 46 90 49 87

Jonatan Asplin

Konsulent

jonatan@idmngmnt.no
(0047) 45 21 75 04

Bjørn Bergholt

Konsulent

bjorn@idmngmnt.no
(0047) 92 44 66 40

Liv Rossow

Analytiker

liv@idmngmnt.no
(0047) 93 81 58 90

Theodor Felix

Analytiker

theodor@idmngmnt.no
(0047) 47 40 06 46

Lisa Cornut

Analytiker

lisa@idmngmnt.no
(0047) 400 98 636

Ida Bergh

Analytiker

ida@idmngmnt.no
(0047) 99 40 10 87

Henrik Grindland Sædberg

Analytiker

henrik@idmngmnt.no
(0047) 480 02 175

Helge Flemmen

Manager

helge@idmngmnt.no
(0047) 93 09 20 40

Stefan Gulbrandsen

Analytiker

stefan@idmngmnt.no
(0047) 98 49 02 79

Gorm Steine-Eriksen

Partner

gorm@idmngmnt.no
(0047) 924 93 202

Ruben Bø

Analytiker

ruben@idmngmnt.no
(0047) 48 22 62 66

Philip Røst Wehniger

Analytiker

philip.r@idmngmnt.no
(0047) 99 37 57 82

Stefan Coyle

Analytiker

stefan.c@idmngmnt.no
(0047) 40 64 32 13

Øyvind Sætrevik

Analytiker

oyvind.s@idmngmnt.no
(0047) 99 55 43 37

Fredrik Sandved

Analytiker

fredrik@idmngmnt.no
(0047) 957 82 602

Copyright © 2016. ID Management